doorline_logo-03_poster_

EUROPEACTIVE, Avrupa’da sağlık ve fitness sektörünü temsil eden, standartlarını belirleyen, asla kar amacı gütmeyen kendi konusunun lideri ve en üst düzey kurumdur. Avrupa Birligi , AB komisyonu ve diğer uluslarası kurumlarla iş birliği yapmaktadır. 36  ülkede, 15 binin üzerinde tesis ve 20 nin uzerinde ulusal organizasyonları temsil etmektedir. Dünyada Fitness sektöründe, mesleki tanımlamaları olusturmus ilk ve tek yetkili kurumdur. Kurumun asıl hedefi uluslarası düzeyde sağlık ve fitness sektörünün büyümesine katkı sağlamaktadır. En büyük gücü ise AB komisyonunun doğrudan vermiş oldugu destektir.

Daha fazla bilgi için

EREPS( The European Register of Exercise Professionals);

EuropeActive’in Avrupa’da olusturduğu ve tüm fitness sektörü içerisinde yer alan profesyonellerin kayıtlandığı ve belgelendirildigi sistemdir.

Daha fazla bilgi için

TREPS( Turkish Register of Exercise Professioanls);

EREPS’in Türkiye versiyonu olan sistemdir ve EREPS ile entegreli olarak çalışmaktadır. Merkezi Avrupa veri tabanına dayanan Pan-Avrupa sistemidir. Bu sisteme kayıtlanma demek, bir sağlık ve egzersiz uzmanı olarak ön görülen minimum iyi uygulama standartlarını sağladığınız anlamına gelir. Bu bağlamda Doorline Pilates ‘ten eğitimi başarılı olarak tamamlamış ve sertifika almış olan eğitmenler, TREPS sistemi üzerinden doğrudan AB sistemine kayıtlı bir eğitmen olma unvanına sahip olacaklardır.

Daha fazla bilgi için

İletişim

Eğitimler

Pilates Modül 1

Pilates Modül 2

Pilates Modül 3

Bizi Takip Edin

Door Line Pilates © 2024 Her hakkı saklıdır