Uluslararası Akreditasyon

EUROPEACTIVE, Avrupa’da sağlık ve fitness sektörünü temsil eden, standartlarını belirleyen, asla kar amacı gütmeyen kendi konusunun lideri ve en üst düzey kurumdur. Avrupa Birligi , AB komisyonu ve diğer uluslarası kurumlarla iş birliği yapmaktadır. 36  ülkede, 15 binin üzerinde tesis ve 20’nin uzerinde ulusal organizasyonları temsil etmektedir. Dünyada Fitness sektöründe, mesleki tanımlamaları olusturmus ilk ve tek yetkili kurumdur. Kurumun asıl hedefi uluslarası düzeyde sağlık ve fitness sektörünün büyümesine katkı sağlamaktadır. En büyük gücü ise AB komisyonunun doğrudan vermiş olduğu destektir.

daha fazla bilgi için
ereps_logo
EREPS ( The European Register of Exercise Professionals); EuropeActive’in Avrupa’da olusturduğu ve tüm fitness sektörü içerisinde yer alan profesyonellerin kayıtlandığı ve belgelendirildigi sistemdir.

daha fazla bilgi için
treps_logo_poster_
TREPS ( Turkish Register of Exercise Professioanls); EREPS’in Türkiye versiyonu olan sistemdir ve EREPS ile entegreli olarak çalışmaktadır. Merkezi Avrupa veri tabanına dayanan Pan-Avrupa sistemidir. Bu sisteme kayıtlanma demek, bir sağlık ve egzersiz uzmanı olarak ön görülen minimum iyi uygulama standartlarını sağladığınız anlamına gelir. Bu bağlamda Doorline Pilates ‘ten eğitimi başarılı olarak tamamlamış ve sertifika almış olan eğitmenler, TREPS sistemi üzerinden doğrudan AB sistemine kayıtlı bir eğitmen olma unvanına sahip olacaklardı.

daha fazla bilgi için